فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
ویزاى کانادا
تور پوکت
تور تایلند
تور کانادا
فروش سايت آماده
تركيبات بتن و مواد افزودني جهت روانسازي آن
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :بيتا رفيع زاد
تاريخ: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۲:۵۰

نوعي از مواد افزودني ، مواد افزودني معدني بتن ميباشد كه شامل پوزولان‌ها از مواد سيليسي يا سيليسي و آلوميني كه خود به تنهايي داراي چسبانندگي كم است ميباشند ، اما به شكل بسيار ريز در معرض رطوبت طي واكنش شيميايي با هيدروكسيد كلسيم در دماي معمولي تركيب‌هايي با خاصيت سيماني توليد ميكند.اگر چه بتن داراي پوزولان، نسبت به بتن با سيمان پرتلند آرام تر به مقاومت اوليه مي رسد، اما مقاومت نهايي آن مساوي يا بيشتراز مقاومت بتن با سيمان پرتلند است كه بايد به متخصصين در اين امر سپرد .

  

نويسنده :بيتا رفيع زاد
تاريخ: ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۱۳:۵۹

روان كننده بتن معمولي كه در كل آن را به نام روان كننده بتن ميشناسند ماده اي جهت افزودن به بتن ميباشد . بتن به طور رايج بسيار سفت بوده و حتما براي ايفاي نقش موثر به روان كننده بتن نياز دارد و در حقيقت پس از اختلاط با اين ماده داراي نوعي نيروي دافعه ميان ذرات سيمان ميشود .

موضوع:
برچسب‌ها: روان كننده بتن،

نويسنده :بيتا رفيع زاد
تاريخ: ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۴۸:۵۰

فوق روان كننده بتن با كاهش مقدار آب در مخلوط بتن ضمن حفظ كارايي باعث كاهش آب انداختن ميشود و فوق روان كننده بتن باعث كاهش مقدار سيمان مي شود در حال كه همان نسبت آب به سيمان و در نتيجه همان مقاومت حفظ ميگرددو اين عمل با كاهش مقدار آب اما با نگه داشتن كارايي ثابت امكان پذير ميشود .

موضوع:
برچسب‌ها: فوق روان كننده بتن،

نويسنده :بيتا رفيع زاد
تاريخ: ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۶:۳۰

روان ساز بتن براي قالب هاي لغزنده استفاده ميشود و به عنوان يك افزودني روان ساز بتن ، كاهش دهنده آب بتن است و روانساز بتن مواد ديرگير كننده است براي افزايش خواص كارپذيري و افزايش نسبي مقاومت و روان ساز بتن براي ساخت بتن آماده خصوصا براي فاصله حمل هاي طولاني و روان ساز بتن براي بتن ريزي در هواي گرم و مواري كه ايجاد تاخير در گيرش اوليه بتن ميكند كاربرد دارد .

موضوع:
برچسب‌ها: روان ساز بتن،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]